Služby

Vnitrostátní přeprava

Pravidelné zásilky stálých klientů přepravujeme převážně vlastními vozy a smluvních dopravců. Přepravu ostatních zásilek zajišťuje naše spediční oddělení, kde také spolupracujeme převážně se stálými partnery.

Každodenní pokrytí celé ČR
Přeprava kusového i celovozového zboží od obálek do 24t
Jedinečné řešení expresních přeprav
Přeprava nebezpečných látek (ADR)
GPS sledování Vašich zásilek
Pojištění nákladu do 3 000 000,- Kč s možností bleskového připojištění


Mezinárodní přeprava

Import a export po zemích EU se zaměřením na Itálii a Španělsko. Stejně jako v případě vnitrostátních zakázek, pravidelné zásilky stálých klientů přepravujeme převážně vozy vlastními a smluvních partnerů, přepravu ostatních zásilek zajišťuje naše spediční oddělení, kde se také snažíme spolupracovat převážně se stálými partnery. 

Přeprava celovozového zboží do 24t
Jedinečné řešení expresních přeprav po EU do 1,5t
Zajišťujeme celní odbavení
GPS sledování Vašich zásilek
Pojištění nákladu do 150 000,- € s možností bleskového připojištění

Spedice

Naše spediční oddělení s pravidelně školenými pracovníky a novými kancelářemi situovanými kousek od centra města Brna je prostřednictvím dlouholetých partnerů a spedičních databází schopno zajistit prakticky jakoukoli přepravu Vašeho zboží po České republice a EU. Pro stálé zákazníky v případě potřeby zajišťujeme i lodní a leteckou přepravu do mimoevropských destinací.

Skladování a překládka

Kromě vlastního skladu na okraji města Brna, jsme díky husté síti několika smluvních partnerů schopni zajistit uskladnění zboží ve vytápěných prostorách do objemu až 50-ti paletových míst v téměř každém větším městě České republiky, Itálie, Španělska. S námi je Vaše zboží v bezpečí.

Pojištění vozidel a nákladu

Díky dlouhodobé úzké spolupráci s jednou z nejsilnějších pojišťoven na českém i světovém trhu Vám kromě přepravních služeb můžeme nabídnout i zprostředkování pojištění vozidel a pojištění odpovědnosti za škodu na převáženém zboží vč. tzv. bleskového připojištění.

(Ve snaze výrazně snížit našim partnerům náklady za pojištění jejich vozového parku máme 80-ti procentní úspěšnost)

Nechte si zcela zdarma a nezávazně vypracovat porovnání s Vaším stávajícím pojištěním a zjistěte, kolik s touto naší prémiovou službou může ušetřit. Stačí zaslat stručný popis Vašich potřeb na e-mail: info@spedexpress.eu a náš odborný pracovník Vás bude neprodleně kontaktovat.

(Platí pouze pro firmy s vozovým parkem nad 10 vozidel)